Mydła na wagę

Mydła » Mydła na wagę

Mydła firmy LAVEA® nie zawierają na wagę:

-surowców pochodzących z rafinacji ropy naftowej

-warsenianów typu EDTA (ethylenediaminetetraacetic acid)

-sekwestrantów typu Tetrasodium Etidronate

-polietylenoglikoli (PEG)

-silikonów, olejów silikonowych

-konserwantów typu BHT (butylowany hydroksytoluen)

-konserwantów z grupy parabenów

-surowców z roślin genetycznie modyfikowanych

-surowców pochodzenia zwierzęcego

 

 • Mydła BIO

  Te mydełka naturalne BIO wyprodukowano z surowców z monitorowanych upraw organicznych co zapewnia bezpieczeństwo produktów z takiej serii. Ekologiczne mydła BIO marki LAVEA® posiadają 97% certyfikowanych składników roślinnych, które wspierają system ochronny skóry i naturalne jej procesy naprawcze. Natomiast 60% surowców pochodzi z organicznych upraw certyfikowanych. Naturalne kosmetyki i mydła ekologiczne LAVEA® opracowano w celu stymulacji procesów ochronnych zachodzących w skórze.

 • Mydła extra

  Wysokiej jakości mydła mające działanie pielęgnacyjne na Twoją skórę. Zapachy olejów eterycznych użytych w mydłach, kompozycje najwyższych jakości surowców, roślinnych olejów, owoców, witamin, naturalnych woni oraz dobrane barwy mydeł. Posiadają zbawienny wpływ na skórę i samopoczucie w czasie oraz po kąpieli.

 • Mydła kwiatuszki

  Specjalnie na nadchodzącą wiosnę przedstawiamy Państwu mydła o pięknym świeżym zapachu.Zawarte w mydłach wysokojakościowe oleje, esencje, kompozycje witamin i olejków eterycznych oraz substancje bioaktywne są zaprojektowane wyłącznie dla tych mydeł. spraw upominek sobie i najbliższej osobie!! Wszystkie mydełka pakowane są ozdobnie z opisem !!!Pakowanie GRATIS!!!Te glicerynowe mydła są wykreowane przez współpracujących od kilku lat z firmą Lavea stałych klientów według ich pomysłów i sugestii. Zawarte w mydłach wysokojakościowe oleje, esencje, kompozycje witamin i olejków eterycznych oraz substancje bioaktywne są zaprojektowane wyłącznie dla tych mydeł. Taka formuła dała początek w tworzeniu nowej generacji dekoracyjnych mydeł wysokiej jakości zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

 • Mydła oliwkowe i special

  Mydła na bazie oliwy z oliwek i olejku laurowego są zaprojektowane i wykonane wg nowej technologii z przeznaczeniem do pielęgnacji i w trosce o zdrowie tracącej elastyczność skóry. Najnowsze badania wykazują, że ludzie zadbani, atrakcyjnie wyglądający są dużo zdrowsi, mniej chorują i mają większą odporność psychiczną.

 • Mydła z naturalną gąbką loofach

  Mydła na wagę antycelulit z gąbką loofa.Mydła loofah sprawią Ci ulgę przy bólach stawów, zmiękczą, ujędrnią i nawilżą skórę. Doskonale usuwają trudno zmywalne i trwałe plamy na rękach, delikatnie wygładzają szorstkie miejsca na stopach, piętach, łokciach, kolanach i wszędzie tam gdzie potrzebujesz działania peelingującego.

Sortuj wg:||